Administratiekantoor voor het onderwijs

Dit zijn wij!

Op zoek naar een administratief dienstverlener die luistert, beloftes nakomt én samenwerkt?

 

Over Qualiant
Wij zijn een jonge en frisse dienstverlener. Inmiddels bestaan we alweer 6 jaar. Onze medewerkers draaien gemiddeld veel langer mee. Sommigen van hen hebben al meer dan 25 jaar ervaring met bedrijfsvoering in het onderwijs. Zij hebben de verschillende CAO’s zien gaan en komen en kennen de regelingen en de historie.

Wij onderscheiden ons van andere administratiekantoren door onze innovatieve kijk op informatievoorziening en ICT. Daarom hebben wij zelf managementinformatietool UltimViewPlus ontwikkeld. Zodat onze schoolbesturen altijd beschikken over actuele managementinformatie.

Met een team enthousiaste en betrokken medewerkers werken wij vanaf ons kantoor in Utrecht en Deventer. Graag stellen wij onze medewerkers aan je voor.

“Fijn dat je door Qualiant gehoord wordt als klant. Zo zou het altijd moeten zijn, maar de praktijk is toch vaak anders!”

Annelies Smits

Openbaar Onderwijs Houten

Onze medewerkers

Christian Tijs
Directeur
christian.tijs@qualiant.nl
(0570) 767 370
 (06) 1452 8204

Carin Gruben
Business Line Manager
carin.gruben@qualiant.nl
(0570) 203 078
(06) 5319 3683

Dianne Roeterdink
HR- en salarisadministrateur
dianne.roeterdink@qualiant.nl
 (0570) 203 060
 (06) 3933 8577

Henk van Gestel
HR- en salarisadministrateur
henk.vangestel@qualiant.nl
 (0570) 203 072
 (0570) 203 072 

Tom Bijkerk
HR- en salarisadministrateur
tom.bijkerk@qualiant.nl
 (0570) 203 071
(06) 2003 0239

Angela Burgers
HR- en salarisadministrateur
angela.burgers@qualiant.nl
(0570) 203 070
(06) 2003 9387

Jurian Boerkamp
HR- en salarisadministrateur
jurian.boerkamp@qualiant.nl
(0570) 203 067
(0570) 203 067

Ciska Overmeen
HR- en salarisadministrateur
ciska.overmeen@qualiant.nl
(0570) 203 068
(0570) 203 068

Petra van Elst
HR- en salarisadministrateur
petra.van.elst@qualiant.nl
(0570) 203 069
(0570) 203 069

Wies Hagemans
HR- en salarisadministrateur
wies.hagemans@qualiant.nl
(0570) 203 073
(06) 34101992

Manon Baas
HR- en salarisadministrateur
manon.baas@qualiant.nl
 (0570) 203 066
(0570) 203 066

Lotte Kartner
HR- en salarisadministrateur
lotte.kartner@qualiant.nl
(0570) 203 074
(0570) 203 074

Nicolette Boer
Relatiebeheerder financieel
nicolette.boer@qualiant.nl
(0570) 203 076
(06) 4264 4945

Monique Markus
Relatiebeheerder financieel
monique.markus@qualiant.nl
(0570) 203 077
(06) 4264 4987

Rene Koerhuis
Controller
rene.koerhuis@qualiant.nl
(0570) 203 062
(06) 1869 1019

Peter Hendriks
Controller
peter.hendriks@qualiant.nl
(0570) 203 075
(0570) 203 075

Hans Roelands
Controller
hans.roelands@qualiant.nl
(0570) 203 079
(0570) 203 079
 

Marscha Steenbergen
Implementatie consultant
marscha.steenbergen@qualiant.nl
(0570) 203 065
(06) 4264 4977

Ennie Jansen
Implementatie consultant
ennie.jansen@qualiant.nl
(0570) 203 064
(06) 2003 7392

Lisa Blokvoort
Product Specialist
lisa.blokvoort@qualiant.nl
(0570) 203 063
(06) 1895 8326

Vrijblijvend de mogelijkheden voor jouw onderwijsorganisatie bespreken met Qualiant?