over ons

Op zoek naar een administratief dienstverlener die luistert naar uw wensen, doet wat het belooft én samen met u werkt aan de realisatie van de doelen van uw onderwijsorganisatie? 

Welkom bij Qualiant!

 

Over Qualiant
 

Qualiant is opgericht in 2014. Wij zijn actief als administratief dienstverlener voor het primair-en voortgezet onderwijs en voor samenwerkingsverbanden. Wij onderscheiden ons door onze innovatieve kijk op informatievoorziening en ICT. De onderwijsadministratie willen wij veranderen in een onmisbaar sturingsinstrument. Wij vinden dat sturen eenvoudiger, effectiever en leuker kan!

Wij ontzorgen onze onderwijsbesturen op het gebied van financiële administratie en personeels- en salarisadministratie. En voorzien hen dagelijks van actuele en betrouwbare management- en sturingsinformatie. Maar ook voor de begroting, de jaarrekening en tussentijdse rapportages bent u bij ons aan het juiste adres.

Wij doen dit met 18 enthousiaste en betrokken medewerkers vanaf onze kantoren in Utrecht en Deventer. Graag stellen wij onze medewerkers aan u voor.

“Fijn dat je door Qualiant gehoord wordt als klant. Zo zou het altijd moeten zijn, maar de praktijk is toch vaak anders!”

Annelies Smits

Bestuurder, Openbaar Onderwijs Houten

Onze medewerkers

Christian Tijs

Christian Tijs

Directeur

 christian.tijs@qualiant.nl
 (0570) 767 370
 (06) 1452 8204

Dianne Roeterdink

Dianne Roeterdink

HR- en salarisadministrateur

 dianne.roeterdink@qualiant.nl
 (0570) 203 060
 (06) 3933 8577

Henk van Gestel

Henk van Gestel

HR- en salarisadministrateur

 henk.vangestel@qualiant.nl
 (0570) 203 072

Ciska Overmeen

Ciska Overmeen

HR- en salarisadministrateur

Petra van Elst

Petra van Elst

HR- en salarisadministrateur

 petra.van.elst@qualiant.nl
 (0570) 203 069

Angela Burgers

Angela Burgers

HR- en salarisadministrateur

 angela.burgers@qualiant.nl
 (0570) 203 070
 (06) 2003 9387

Jurian Boerkamp

Jurian Boerkamp

HR- en salarisadministrateur

Wies Hagemans

Wies Hagemans

HR- en salarisadministrateur

 wies.hagemans@qualiant.nl
 (0570) 203 073
 (06) 34101992

Tom Bijkerk

Tom Bijkerk

HR- en salarisadministrateur

 tom.bijkerk@qualiant.nl
 (0570) 203 071
 (06) 2003 0239

Manon Baas

Manon Baas

HR- en salarisadministrateur

 manon.baas@qualiant.nl
 (0570) 203 066

Lotte Kartner

Lotte Kartner

HR- en Salarisadministrateur

 lotte.kartner@qualiant.nl
 (0570) 203 074

Monique Markus

Monique Markus

Relatiebeheerder financieel

 monique.markus@qualiant.nl
 (0570) 203 077
 (06) 4264 4987

Nicolette Boer

Nicolette Boer

Relatiebeheerder financieel

 nicolette.boer@qualiant.nl
 (0570) 203 076
 (06) 4264 4945

Miranda van den Einde

Miranda van den Einde

Financieel administratief medewerker

René Koerhuis

René Koerhuis

Controller

 rene.koerhuis@qualiant.nl
 (0570) 203 062

Peter Hendriks

Peter Hendriks

Controller

 peter.hendriks@qualiant.nl
 (0570) 203 075 

Marscha Steenbergen

Marscha Steenbergen

Implementatie consultant

 marscha.steenbergen@qualiant.nl
 (0570) 203 065
 (06) 4264 4977

Ennie Jansen

Ennie Jansen

Implementatie consultant

 ennie.jansen@qualiant.nl
 (0570) 203 064
 (06) 2003 7392

Lisa Blokvoort

Lisa Blokvoort

Helpdeskmedewerker

 lisa.blokvoort@qualiant.nl
 (0570) 203 063

Overstappen naar Qualiant?


Flexibele dienstverlening

Tijdens de inventarisatie stellen we samen vast welke ondersteuning voor uw onderwijsorganisatie het beste werkt. En tijdens de samenwerking blijven we hierover voortdurend met elkaar in gesprek. Onze dienstverlening is flexibel en verandert met uw organisatie mee!

Volledige ontzorging bij implementatie
Wij richten uw systemen en uw administratie in, voeren de conversie uit, organiseren de werkprocessen en realiseren alle koppelingen. De implementatie verloopt soepel, u heeft er geen omkijken naar. Wel betrekken we u bij het maken van de keuzes zodat u straks over de juiste informatie uit de administratie beschikt.

Eén aanspreekpunt, één servicecontract
Uw onderwijsorganisatie krijgt een bewezen totaaloplossing waarmee u alles uit uw administratie haalt. Uw persoonlijke Qualiant klantteam staat klaar voor al uw vragen. Dit alles is inclusief technische support voor de systemen. Wel zo gemakkelijk!

Vrijblijvend met ons in gesprek over de mogelijkheden voor uw onderwijsorganisatie?